Mata samopompująca dwuosobowa Pinguin NOMAD 50 DOUBLE grey

Cena 719,99 zł Od 619,99 zł
Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach: 719,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
8592638707489

Mata Pinguin Nomad 50 Double:


  • Podwójna, wygodna mata samopompująca (długości prawie 2m i szerokości 130cm) o grubości 5cm.
  • Materiał zewnętrzny jest laminowany od wewnątrz membraną TPU żeby zapewnić długoletnią szczelność maty. W odróżnieniu od często stosowanego natrysku uszczelniającego materiał, laminowanie membrany pozwala uniknąć nierównomiernego naniesienia substancji uszczelniającej co może prowadzić w przyszłości do nieszczelności maty.
  • Po otwarciu zaworu i rozwinięciu maty należy odczekać kilka minut - w tym czasie pianka wewnątrz maty rozpręży się zasysając powietrze do środka. Następnie trzeba "dodmuchać" matę ustami do uzyskania pożądanej twardości i zakręcić zawór
  • Mata wykonana z pełnej pianki - najwygodniejsza i najcieplejsza z możliwości. Okupione jest to jednak wyższą wagą i większym rozmiarem po spakowaniu.
  • Nylonowy zawór jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, doskonale znosi też niskie temperatury. Ponadto po dodmuchaniu maty wystarczy go wcisnąć i od razu się uszczelnia - dzięki temu można zakręcić go nie martwiąc się uciekającym podczas zakręcania powietrzem
  • Przyjemny w dotyku antypoślizgowy materiał zewnętrzny
  • Wygodny pokrowiec skonstruowany tak żeby łatwo można było spakować zrolowaną matę
  • Zestaw naprawczy w komplecie - klej i łatki do ewentualnej naprawy przebitej maty znajdują się w kieszonce pokrowca
Szczegóły
Materiał poliester TPU
Wymiary (dług. x szer. x grub.) 198 x 130 x 5 cm
Wymiary po spakowaniu ⌀23 x 65 cm
Współczynnik R-Value 5,8
Marka Pinguin
Waga 3140 g
Kolor producenta grey
Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Mata samopompująca dwuosobowa Pinguin NOMAD 50 DOUBLE grey

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego imienia oraz adresu e-mail w celu ich publikacji obok wyrażonej przeze mnie opinii o produkcie. Administratorem danych osobowych jest FAM sp. k. z siedzibą przy ul. Żaglowej 68, 81-578 Gdynia. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z dodaniem przez Ciebie opinii o produkcie oraz jej publikacją. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie, co nie wpływa na wcześniejsze przetwarzanie danych. Wycofanie zgody jest równoznaczne z usunięciem opinii o produkcie. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

Copyright © 2013-2017 Magento, Inc. All rights reserved.