MEBLE TURYSTYCZNE

Idealne na biwak, kemping, działkę czy nawet w podróż. Poznaj ofertę mebli turystycznych od Pinguin i ciesz się wysokim komfortem biwakowania. Nasze składane krzesła charakteryzują się wysoką wygodą i kompaktowymi wymiarami po złożeniu. Stoły natomiast, mimo większych rozmiarów, zostały skonstruowane w taki sposób, by dało się łatwo je przetransportować.

  Krzesło turystyczne Pinguin Guide Chair petrol

  Pinguin

  Od 254,99 zł Cena 299,99 zł
  Krzesło turystyczne Pinguin Guide Chair green

  Pinguin

  Od 254,99 zł Cena 299,99 zł
  Składany stół kempingowy dla 4 osób Pinguin TABLE XL

  Pinguin

  Od 335,74 zł Cena 394,99 zł
  Składany stół kempingowy dla 2 osób Pinguin TABLE S

  Pinguin

  Od 339,99 zł Cena 399,99 zł

Meble turystyczne w ofercie Pinguin

To specjalnie dla Ciebie tworzymy nasze meble turystyczne, by zapewnić Ci komfort w każdym miejscu, do którego się udasz. Produkty Pinguin, to wysoka czeska jakość od firmy z długim doświadczeniem na rynku. Nasze meble charakteryzują się nie tylko ponadprzeciętną wytrzymałością, ale i łatwym systemem montażu. Dzięki materiałom, z których zostały wykonane, można bez obaw korzystać z nich na zewnątrz. Dodatkowo są kompaktowe, co pozwala na ich łatwy transport.

Stolik turystyczny, krzesła i dodatki – podnieś komfort biwaku!

Zieleń dookoła, szum liści i słonce przezierające się przez gałęzie drzew. Dźwięk ptaków i nalewania świeżej herbaty lub kawy, o poranku… To piękne wyobrażenie biwaku, który może być jeszcze bardziej przyjemny. Aby wygodnie spożywać posiłki na świeżym powietrzu, warto zaopatrzyć się w meble turystyczne. Są świetnym uzupełnieniem wyposażenia turystycznego, by każdy mógł czuć się jak w domu. Materiały, z których zostały wykonane sprawiają, że są odpowiednie do użytku zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz.  Dzięki temu stanowią idealne rozwiązanie bez wglądu za to, czy chcemy postawić je w namiocie, czy przed nim. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie je zawieziesz – na biwak w lesie, na pole kempingowe czy może nawet na działkę.

Meble turystyczne składane, czyli jak przewieźć cały zestaw

Udogodnieniem mebli kempingowych, jest między innymi ich kompaktowość i to w jak łatwy sposób pozwalają się składać. Wygodny system montażu krzeseł i stolików turystycznych Pinguin pozwala na przewiezienie ich wszędzie tam, gdzie ich potrzebujesz. Za to system składania sprawia, że zmieszczą się nawet do małego auta. Dzięki temu stają się one uniwersalnym wyposażeniem, które możesz zabrać ze sobą, gdzie tylko chcesz. Zdarza się, że całe komplety (stół i krzesła) skonstruowane są tak, by po złożeniu układały się w jeden element, co dodatkowo ułatwia transport. Tworzywo, z którego są wykonane i przystosowanie do użytku zewnętrznego pozwala na ich transport bez dodatkowego pokrowca, co znacznie ułatwia ich przechowywanie.