Plecaki miejskie

Na wielką wyprawę jak i krótszą wycieczkę niezbędny będzie odpowiedni plecak turystyczny.  zależności od tego, czy potrzebujesz małego, czy większego litrażu, w Pinguin wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom. Oferujemy plecaki podróżne o zróżnicowanej pojemności, z dużą ilością komór oraz kieszeni, by łatwiej było zorganizować się na każdą wyprawę. Zaufaj marce z doświadczeniem i sprawdź naszą ofertę.

Plecak miejski, czyli jaki?

W szerokiej gamie plecaków Pinguin znajdują się również plecaki miejskie. Czym charakteryzuje się ten rodzaj? Są to plecaki przede wszystkim równie wygodne co stylowe i nie odbiegające od panujących trendów. Poza kolorem i wyszukanym krojem powinny również funkcjonalne oraz przystosowane do podróżowania po mieście. Podczas długich spacerów, drogi do pracy czy na spotkanie. Plecaki miejskie charakteryzują się dużą ilością kieszeni zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych, by ułatwić Ci organizację i bezproblemowe odnajdywanie potrzebnych drobiazgów.

Damskie modne plecaki na szlaku

Modę na szlaku nie trudno zauważyć. Poprzez piesze trasy rozpościerają się przeróżne kolory i kroje plecaków turystycznych, które już dawno temu przestały być szare i nudne. Zwłaszcza te damskie, których nowe fasony wciąż się pojawiają, by zaspokoić gusta nawet tych najbardziej wymagających użytkowniczek. Zarówno kobiety jak i mężczyźni mogą wybierać w niezliczonych rodzajach plecaków miejskich czy turystycznych. Wiele z tych trekkingowych charakteryzowanych swoich wyglądem na styl urban czy vintage, zaczynają przypominać plecaki miejskie jednocześnie wciąż spełniając swoje funkcje na szlaku. Pamiętać należy jednak, że często wykonane z innych materiałów i z mniej profesjonalnym systemem nośnym nie nadają się już w wielodniowe górskie wyprawy, a raczej na jednodniowe wycieczki.

Plecak miejski idealny na co dzień

Swoje największe zastosowanie plecaki miejskie będą miały oczywiście w mieście. Idealnie sprawdzą się na długie jak i krótkie spacery w centrum czy po lesie, podczas drogi do pracy, na spotkania czy prywatne wyjścia. Modne plecaki, by były praktyczne muszą być także funkcjonalne, dlatego znaczna większość z nich wyposażona jest w przegrodę na laptop bądź tablet i dużą ilość kieszeni wewnętrznych by ułatwić wygodne rozmieszczenie drobiazgów. Męskie plecaki miejskie są zazwyczaj bardziej stonowane, również eleganckie, by stylem pasowany na oficjalne spotkania, natomiast plecaki kobiece będą oferowały szeroką gamę kolorystyczną. Oprócz tego znaleźć możemy te charakteryzowane na urban – współczesne czy vintage – ze skórzanymi elementami, niczym wyjęte z poprzednich dekad.