Karimata Pinguin FOLD green

Cena 194,99 zł Od 169,99 zł
Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach: 194,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
8592638711042

Niezwykle lekka karimata Pinguin FOLD to idealne rozwiązanie podczas pieszej wyprawy, ale także podczas biwaku, czy na campingu. Dzięki niskiej wadzę i niewielkim rozmiarom po złożeniu, nie stanowi zbytniego obciążenia bagażu oraz łatwo przytroczyć ją do plecaka. Bardzo dobrze sprawdzi się jako karimata do spania lub siedzisko podczas postoju, czy przy ognisku. 

Regularne wgłębienia, nie tylko zwiększają komfort wypoczynku, ale również dzięki temu, że pasują do siebie, to pozwalają osiągnąć jeszcze mniejsze rozmiary karimaty po złożeniu.

FOLD zwija się w harmonijkę, co sprawia, że łatwo się składa i rozkłada oraz nie podwija się w trakcie użytkowania. Ponadto dzięki gumkom ściągającym bardzo łatwo przytroczyć całość do plecaka


Pinguin FOLD:

  • warstwa zewnętrzna pokryta folią aluminiową;
  • trwały materiał;
  • gumki ściągające;
  • składana w harmonijkę;
  • fałdowana powierzchnia zwiększa komfort snu;
  • pasujące do siebie wgłębienia pozwalają osiągnąć niewielkie rozmiary po złożeniu
  • niska waga: 340 g
Szczegóły
Wymiary (dług. x szer. x grub.) 185 x 55 x 1,5 cm
Wymiary po spakowaniu 55 x 13 x 13 cm
Współczynnik R-Value 1,7
Marka Pinguin
Waga 340 g
Kolor producenta green
Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Karimata Pinguin FOLD green

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego imienia oraz adresu e-mail w celu ich publikacji obok wyrażonej przeze mnie opinii o produkcie. Administratorem danych osobowych jest FAM sp. k. z siedzibą przy ul. Żaglowej 68, 81-578 Gdynia. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z dodaniem przez Ciebie opinii o produkcie oraz jej publikacją. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie, co nie wpływa na wcześniejsze przetwarzanie danych. Wycofanie zgody jest równoznaczne z usunięciem opinii o produkcie. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

Copyright © 2013-2017 Magento, Inc. All rights reserved.