Elastyczna butelka Pinguin Soft Bottle Hose 500ml

Od 54,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
8592638803006

Soft Bottle Hose 500 ml to elastyczna butelka od czeskiej marki Pinguin. Przypadnie do gustu zwłaszcza miłośnikom aktywności w terenie oraz wszystkim, którzy cenią sobie przede wszystkim minimalizm i niską wagę ekwipunku. Butelka idealnie sprawdza się podczas trekkingu, intensywnych marszy, biegania, ale także podczas spacerów.

Umieszczona w plecaku lub nie zajmuje dużo miejsca, a przy tym waży niewiele. Wyposażona jest w wygodny ustnik oraz wężyk, który umożliwia picie bez potrzeby wyjmowania butelki z kamizelki biegowej.


Pinguin Soft Bottle Hose 500 ml:

  • miękki materiał wykonania;
  • wąż ułatwiający picie;
  • wąż o długości 250 mm (z ustnikiem);
  • wygodny ustnik;
  • zakrętka ułatwiająca napełnianie;
  • niska waga;
  • duża pojemność: 500 ml.
Szczegóły
Wymiary 47 x 15 mm
Materiał Poliuretan termoplastyczny (TPU)
Marka Pinguin
Kolor producenta nd
Pojemność 0,5 L
Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Elastyczna butelka Pinguin Soft Bottle Hose 500ml

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego imienia oraz adresu e-mail w celu ich publikacji obok wyrażonej przeze mnie opinii o produkcie. Administratorem danych osobowych jest FAM sp. k. z siedzibą przy ul. Żaglowej 68, 81-578 Gdynia. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z dodaniem przez Ciebie opinii o produkcie oraz jej publikacją. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie, co nie wpływa na wcześniejsze przetwarzanie danych. Wycofanie zgody jest równoznaczne z usunięciem opinii o produkcie. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

Zobacz Podobne Produkty
Copyright © 2013-2017 Magento, Inc. All rights reserved.