Gear Aid

Gear Aid to amerykański producent wysokiej jakości produktów specjalistycznych, głównie przenośnych zestawów naprawczych do odzieży i ekwipunku outdoorowego. Firma znana jest od lat pod wcześniejszym brandem - McNett. Gear Aid przoduje w tym segmencie rynku, jego produkty cieszą się sławą niezawodności i doskonałej jakości. Gear Aid oferuje Ci wsparcie w każdej awaryjnej sytuacji - w swoim asortymencie ma dziesiątki produktów, które pomagają podróżnikom podczas outdoorowego życia. 
Czytaj mniej Czytaj więcej
Firma Gear Aid prowadzi nieustające badania rozwojowe, testując swoje produkty w najbardziej ekstremalnych warunkach. Dzięki szerokiej współpracy z wieloma ludźmi przygody jej produkty podlegają nieustającemu postępowi i stają się coraz lepsze. Rozwój światowej technologii i najnowsze trendy na rynku outdoor są nieustannie monitorowane i wdrażane przez pracowników Gear Aid - wszystko po to, by satysfakcja wymagających klientów była jak największa. Produkty Gear Aid sprawiają, że w każdym zakątku świata podróżnik może cieszyć się czystą wodą pitną, wymagać więcej od swojego outdoorowego sprzętu, a w razie jego awarii - liczyć na wsparcie najlepszych technologii.
.button { letter-spacing: 1px; } .btn, .font-bold, .normal-price .price-final_price .price, .product-item-link, .button { font-family: Montserrat-bold, sans-serif; }